Referencje

 

 Jestesmy bardzo zadowoleni ze współpracy i udzielonej nam pomocy przez Pania Katarzynę Wnuk. Kontakt i spotkania z Panią Kasią były czystą przyjemnością, a przekazywane informacje zostały przekazane w bardzo jasny i przejrzysty sposób. Formalności z naszej strony zostały ograniczone do minimum, do tego stopnia, że po skompletowaniu dokumentów zjawiliśmy się na umówionym spotkaniu w banku na podpisanie umowy. Na zadawane pytania Pani Kasia była gotowa odpowiedzieć, rozwiać wątpliwości i doradzić przedstawiając mocne i słabe strony oferty banków. Tak jak nam została Pani polecona i my polecimy Panią kolejnym osobom walczącym o własny kąt. Dziękujemy za pomoc i życzliwość.

 

 

Aneta i Wieslaw      

 

 

Dzięki Pani KASI kupiliśmy nasz wymarzony DOM. Wszystko było w nim dla banków niewymiarowe, niestandardowe, nieforemne, niewpisujące się w szablony i szufladki, i przez to niepewne do kredytowania. Pani Kasia wykazała się niezwykłą determinacją, cierpliwością, dociekliwością i zaradnością. Od początku do końca wszędzie biegała, załatwiała, szukała, tłumaczyła, wypisywała, uzupełniała….. Gdyby nie ona nasze marzenie o starym opuszczonym klasztorze, który przynosi nam teraz tyle szczęścia, nigdy by nie zostało ziszczone. DZIĘKUJĘ I POLECAM SZCZERZE! Załatwi wszystko, uczciwie, konkretnie, dokładnie i szalenie uprzejmie! Joanna Rękas i Sreto Uzur.

 

 

Polecam każdemu Panią Kasię, jest to doradca który wykazuje duże zaangażowanie w sprawę i posiada profesjonalne podejście do klienta ( indywidualne dla każdego) Pani Kasia jest osobą kompetentną , skuteczną. Wie zawsze co robi i o czym mówi, zawsze mogłam liczyć na rzeczową odpowiedź i wszelkie informacje. Uczyniła dla nas wszystko , aby rzeczy niemożliwe stały się możliwe. Dzieki Pani Kasi możemy cieszyć się dalszym życiem w naszych czterech ścianach :) Po podpisaniu umowy nie zostawiła nas i wspierała ze wszystkim do końca . Sylwia i Adam 

 

 

 

Pani Kasia to profesjonalny doradca finansowy cechujący się ogromnym doświadczeniem oraz fachowa wiedzą. Wiele lat w branży oraz cierpliwość pomagają przebrnąć przez zawiłości związane z kredytem. Oprócz znajomosci branży Pani Kasia to życzliwy, ciepły oraz pełen energii człowiek, z którym każde spotkanie to czysta przyjemność ;-)  Monika G.

 

Pani Kasia dokonała niemożliwego. Dla mnie załatwienie kredytu było czymś kosmiczne trudnym a Pani Kasia ten kosmos oswoiła. Przede wszystkim wynika to z ogromnej wiedzy Pani Kasi oraz nieustępliwości w pokonywaniu wszelkich problemów. Nie musiałam się niczym martwić. Jeśli tylko czegoś brakowało czy należało zdobyć Pani Kasia w każdej, dosłownie każdej chwili to potrafiła załatwić, zdobyć, przyjechać po jeden podpis. Wszystko, co mówiła było dla mnie jasne i zrozumiałe. W momencie podpisywania kredytu wszystko było dopięte na ostatni guzik i podpisanie dokumentów było czystą formalnością. Dziękuję z całego serca za zaangażowanie i olbrzymią pomoc w zdobyciu mojego własnego M. Każdemu, kto chce mieć kompetentnego doradcę dbającego w indywidualny sposób o swojego klienta polecam osobę Pani Kasi. Jestem zachwycona jej podejściem, wiedzą oraz profesjonalizmem! Z całego serca polecam. Agnieszka

 

Dzięki nieocenionej pomocy Pani Katarzyny, dzisiaj możemy cieszyć się w pełni własnym mieszkaniem. Niesłychanie wyrozumiała osoba, cierpliwa, pracowita, przemiła, uparcie dążąca do określonego celu, pomimo różnych przeciwności nadal nie traci nadziei, że się uda. Naszym zadaniem było tylko składanie podpisów, resztą od początku do końca zajmowała się Pani Katarzyna. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i z największą przyjemnością polecamy Pani doradztwo finansowe, tutaj każda sprawa znajdzie szczęśliwe zakończenie. Pozdrawiamy Wojciech i Paulina 

 

 

 

Pani Kasia - wspaniała osoba, dzięki niej podpisanie umowy kredytowej nie było nam aż tak straszne. Od samego początku świetny kontakt zarówno osobisty jak i telefoniczny, Pani Kasia odbiera każdy telefon - nawet ten w sobotę wieczorem. Rozwiewa wszelkie wątpliwości nawet jeśli niejasne kwestie musi tłumaczyć po raz kolejny. Formalności ograniczone do minimum, raptem jedno spotkanie wystarczyło aby kolejne odbyło się już w banku, gdzie także poświęciła swój czas i służyła doświadczeniem. Dzięki takiej osobie jak Pani Kasia czuliśmy się z mężem bezpieczni i uświadomieni w strefie paragrafów bankowych. Polecam każdemu, a i my chcąc brać kolejny kredyt z pewnością zrobimy to razem z Panią Katarzyną Kempska - Wnuk. 

 

Wdzięczni za wszystko Joanna i Damian

 Panią Kasię poleciło mi kilkoro znajomych, którym pomogła uzyskać kredyt na mieszkanie. Już na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce. Bardzo szybko udało się zakończyć wszystkie formalności z zakupem mieszkania. Sprawy związane z bankiem załatwiała sama, ja tylko podpisywałam potrzebne dokumenty, a na koniec samą umowę. Zawsze dostępna, przekazująca informacje w sposób jasny i zrozumiały. Jest doradcą posiadającym profesjonalne podejście do klienta. Rzetelna, bardzo skuteczna z wysoką kulturą osobistą, spokojem, opanowaniem i niezbędną dawką poczucia humoru. Szczere wyrazy sympatii i podziękowania. Ewelina

 

  

"Korzystaliśmy z żoną z usług Pani Kasi w 2019 roku podczas zakupu nieruchomości.

Zdecydowaliśmy się na zlecenie organizacji finansowania ze względu na ograniczony czas.

Całą procedurę wyboru banku (porównanie ofert) wraz z podpisaniem umowy kredytowej udało się zamknąć w dwóch spotkaniach (omówienie potrzeb oraz złożenie podpisu w banku). Pani Kasia przejęła na siebie kontakt z deweloperem oraz bankiem, na czym najbardziej nam zależało. Polecam ze względu na oszczędność czasu oraz ograniczenie stresu związanego z zakupem. Paweł i Ola."

 

 ,, Dzięki Pani Kasi kupiłam swoje pierwsze wymarzone mieszkanie! COVIDowa rzeczywistość w bankach nie sprzyjała kredytom, a mimo to się udało, co jest ogromną zasługą właśnie Pani Kasi. Jest niesamowicie kompetentną i zaangażowaną osobą, a w momentach kryzysowych potrafi postawić na nogi i opanować emocje zestresowanego klienta. Na każdym etapie byłam informowana co się dzieje, jakie są opcje i dalsze kroki. Formalności, które mnie początkowo przerażały zredukowała do minimum. Do tego wszystkiego jest bardzo sympatyczną osobą, z którą po prostu chce się pracować. Przy następnych decyzjach związanych z nieruchomościami na pewno skorzystam z pomocy Pani Kasi!”

 

Polecam serdecznie Panią Katarzynę Kempska-Wnuk każdemu kto planuje ubiegać się o kredyt hipoteczny lub na inny cel. 

 

Pani Katarzyna rzetelnie pomogła w całym procesie złożenia wniosków, zwróciła uwagę na wszystkie istotne kwestie, które są niezbędne dla pozytywnego rozwiązania sprawy. 
Jest to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą, której posiadanie miało znaczący wpływ na przebieg całego procesu i oczywiście na rezultat - pozytywny:).
 
Dzięki Pani Kasi marzenie o własnym mieszkaniu przestało być marzeniem, a stało się faktem. Pani Kasia jest osobą kompetentną, służy pomocą i swoim doświadczeniem. Żadne pytanie nie zostało pozostawione bez odpowiedzi, każda odpowiedź przekazana została w sposób jasny i zrozumiały. Formalności zostały ograniczone do minimum. Cały proces związany z kredytem przebiegł sprawnie. Całym sercem i z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Kasią. Dziękuje i pozdrawiam Judyta  :)